Bezplatná výměna baterií iPhone 6s

Jak zjistím jestli můj iPhone 6s má nárok na bezplatnou výměnu baterie?

Apple spustil replacement program baterií pro zařízení iPhone 6s, které může trpět neočekávaným vypínáním. Jestli se replacement program týká vašeho telefonu zjistíte podle sériového čísla.
Pokud je 4 a 5 písmeno sériového čísla jedno z níže uvedených, můžete přijít do iOpravny a baterii vám vyměníme. (sériové číslo najdete v Nastavení —> Obecné —> Informace)

* Q4
* Q5
* Q6
* Q7
* Q8
* Q9
* QC
* QD
* QF
* QG
* QH
* QJ

Program pokrývá postižené zařízení do 3 let od data zakoupení.
Před návštěvou si telefon zálohujte, vypněte službu Najít iPhone (Find My iPhone) a doporučujeme uvést iPhone do továrního nastavení.

výmena baterie iPhone náhled

Pokud vaše zařízení není v seznamu, můžete využít naší zvýhodněné nabídky na výměnu baterie vašeho iPhone.

Než půjdete k nám do servisu

Před opravou doporučujeme provést kompletní zálohu iPhone. Buď přes iCloud nebo přes iTunes přímo do Vašeho počítače. Telefon se při výměně baterie sice nemaže, ale pokud by vznikl nějaký problém, je lepší mít svá data bezpečně zálohovaná.

Jelikož se do telefonu technik dostává přes displej, tak je potřeba aby tato přední strana a případně i zadní nebyly poškozeny. Mohlo by poté dojít k většímu poškození těchto částí na telefonu.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.