Služby

Máte rozbité sklo, prasklý displej, slabou baterii, vytopený nebo zcela nefunkční iPhone? Žádný problém, provádíme záruční i pozáruční servis všech modelů Apple iPhone. Bližší informace o cenách jednotlivých oprav naleznete na našich stránkách v sekci ceníky.

Základní pravidla vylučující možnost placené opravy (opravitelné) Apple iPhone

Přístroje se nekvalifikují pro možnost placené opravitelné opravy, pokud druh jejich poškození odpovídá níže popsanému:

  1. Přístroj je rozebrán nebo chybějí některé jeho části – pro příjem placené opravy přístroj musí být nerozebrán a kompletní.
  2. Přístroj je poškozen totálně nebo neoprávněnými úpravami – přístroje, které jsou mechanicky násilně rozděleny do více kusů a přístroje jejichž nefunkčnost je způsobena neoprávněnými změnami.
  3. Přístroj, obsahuje padělané nebo neoriginální díly – včetně náhradních dílů displeje, zadních krytů, jejich barevných mutací nebo jiných namontovaných částí, které nejsou Apple originál.

Jedná se o zprostředkování autorizované opravy výměnou displeje přímo u výrobce. Servis výrobce provádějící tuto opravu nesídlí na území ČR. Obvyklá doba této opravy je 5-8 pracovních dní. Poškozený díl výrobce nevrací. O možnosti provedení tohoto typu opravy rozhoduje v první fázi certifikovaný technik Apple v naší společnosti. Ve druhé fázi tento úkon schvaluje technik výrobce. V obou fázích může dojít k zamítnutí* tohoto typu opravy a nabídce opravy způsobem dle tabulky Placený exchange program iPhone.
* Zamítnutí může souviset s dalším mechanickým či jiným poškozením nebo modifikací přístroje, který znemožňuje provedení tohoto způsobu opravy.