Záruční a nezáruční opravy Apple iPhone

Máte rozbité sklo, prasklý displej, slabou baterii, vytopený nebo zcela nefunkční iPhone? Žádný problém, provádíme záruční i pozáruční servis Apple iPhone 3, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S a iPhone 5C.

S platností od 3.3.2014 se mění způsob oprav Apple iPhone. Nyní nově vedle stávajícího servisního modelu prováděného výměnou celého zařízení provádíme některé opravy výměnou komponent. Opravy tedy mohou být pro naše zákazníky levnější a rychlejší. Bližší informace o cenách jednotlivých oprav naleznete na našich stránkách v sekci ceníky.

 

I nadále zůstává také unikátní způsob servisu Apple iPhone – výměna celého zařízení. To zaručuje vysokou kvalitu a spokojenost zákazníků.

Více informací o cenách placených oprav Apple iPhone naleznete v našem ceníku.

Základní pravidla vylučující možnost placené opravy (opravitelné) Apple iPhone:

Přístroje se nekvalifikují pro možnost placené opravitelné opravy, pokud druh jejich poškození odpovídá níže popsanému:

  1. Přístroj je rozebrán nebo chybějí některé jeho části – pro příjem placené opravy přístroj musí být nerozebrán a kompletní.
  2. Přístroj je poškozen totálně nebo neoprávněnými úpravami – přístroje, které jsou mechanicky násilně rozděleny do více kusů a přístroje jejichž nefunkčnost je způsobena neoprávněnými změnami.
  3. Přístroj, obsahuje padělané nebo neoriginální díly – včetně náhradních dílů displeje, zadních krytů, jejich barevných mutací nebo jiných namontovaných částí, které nejsou Apple originál.