Záruční a nezáruční servis Apple iPhone

iPhone Servis

Chystáte se k nám přinést váš iPhone na opravu protože vám třeba nejde zapnout a restart zařízení nepomáhá? Provádíme záruční i nezáruční autorizované opravy Apple iPhone a všech ostatních Apple zařízení. Než nám iPhone předáte do servisu, doporučujeme provést následující kroky pro co nejrychlejší průběh opravy:

  1. Zazálohujte si iOS zařízení.
  2. Připravte si heslo ke svému Apple ID. U některých oprav je heslo k Apple ID potřeba k vymazání zařízení a vypnutí služby Najít iPhone.
  3. V druhém roce záruky je k provedení bezplatného servisu vyžadován doklad o koupi, přineste tedy s sebou fakturu nebo účtenku (pokud ji máte).
  4. Přineste své zařízení a veškeré příslušenství, se kterými potřebujete pomoci.

Máte rozbité sklo, prasklý displej, slabou baterii, vytopený nebo zcela nefunkční iPhone? Žádný problém, provádíme i pozáruční opravy Apple iPhone.

Jaké výhody vám přinese pokud si telefon necháte opravit u nás?

Jelikož jsme autorizovaný servis v první řadě nepřijdete o vaši záruku Apple, dostanete originální displej, rovněž je zachována voděodolnost vašeho telefonu a nepřijdete o možnost využít později Apple Exchange program. Více informací o cenách placených oprav Apple iPhone naleznete v našem ceníku. Ceny se liší na základě modelu iPhonu.

Samozřejmě vám před opravou řekneme kolik to bude stát. Po prohlédnutí iPhonu vám oznámíme celkovou cenu opravy nebo výměny. V některých případech může být oprava krytá zárukou Apple nebo zákonem na ochranu spotřebitele. Pokud máte k zařízení zakoupen také Apple Care, lze jej u nás samozřejmě také uplatnit.

Po domluvě nabízíme rovněž pro některé typy optav možnost expresního servisu iPhone na počkání.

Pro naše zákazníky rovněž děláme odborná vyjádření pro pojišťovny pro případ, kdy vám následně cenu opravy bude hradit vaše pojišťovna.

Pokud se k nám chystáte osobně? Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou. Jsme autorizovaní poskytovatelé servisu apple v České republice.

Podrobný průběh servisu vašeho Apple zařízení můžete sledovat online v našem systému.

Potřebujete se na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.

Základní pravidla vylučující možnost placené opravy (opravitelné) Apple iPhone:
Přístroje se nekvalifikují pro možnost placené opravitelné opravy, pokud druh jejich poškození odpovídá níže popsanému:

  1. Přístroj je rozebrán nebo chybějí některé jeho části – pro příjem placené opravy přístroj musí být nerozebrán a kompletní.
  2. Přístroj je poškozen totálně nebo neoprávněnými úpravami – přístroje, které jsou mechanicky násilně rozděleny do více kusů a přístroje jejichž nefunkčnost je způsobena neoprávněnými změnami.
  3. Přístroj, obsahuje padělané nebo neoriginální díly – včetně náhradních dílů displeje, zadních krytů, jejich barevných mutací nebo jiných namontovaných částí, které nejsou Apple originál.