Apple servis pro zákazníky Vodafone

Apple servis se společností Vodafone

Ve spolupráci se společností Vodafone nabízíme autorizovaný Apple servis pro její zákazníky. Kompletně se postaráme o vaše Apple zařízení, pomůžeme s opravou či nastavením. Je to snadné, stačí se s námi spojit, nebo si rovnou sjednat termín opravy online přes náš formulář. Podívejte se tedy co konkrétně pro zákazníky Vodafone nabízíme.Vodafone logo

Expresní Autorizovaný servis Apple pro zákazníky Vodafone

Pokud nemůžete být bez iPhonu ani den. Máme pro vás řešení – Provádíme expresní opravy iPhonů. Oprava vašeho iPhone od Vodafone, může být tedy v prvním roce provedena přímo u nás v servisním centru na počkání.
Kontaktujte nás a domluvte si termín opravy, který vám vyhovuje. Vaše oprava iPhone vám bude provedena na počkání, dáte si u nás dobrou kávu zdarma a za pár desítek minut již budete odcházet s opraveným iPhonem. U nás máte 100% záruku originálních dílů a kvality provedení opravy. Jsme přímo Apple certifikované servisní středisko a provádíme autorizované opravy, které nemají žádný vliv na záruku Apple. V praxi to tedy znamená, že záruka na telefon pokračuje dál i přesto, že byl díl vyměněn v rámci nezáruční opravy a následný servis vašeho iPhone bude tedy zdarma.

Servis Apple iPhone Vodafone

 

Instalace a nastavení vašich Apple zařízení

Nevíte si rady s instalací nebo nastavením vašeho Apple zařízení nebo nechcete riskovat případnou ztrátu dat? Nabízíme také službu, kdy vám vaše Apple zařízení nastavíme, přeneseme potřebná data a nainstalujeme požadované aplikace. Rovněž zprovozníme zálohy a služby vyhledání zařízení, Nainstalujeme certifikáty, privátní VPN a nastavíme případně také uživatelská omezení.

Find my Phone

Kompletní Poradenství v oblasti IT produktů Apple

Chystáte nákup a potřebujete poradit s výběrem nebo následným využitím Apple produktu? Rádi vám poradíme případně také provedeme odborné zaškolení vás nebo vašich zaměstnanců.

Online sledování opravy

Podrobný průběh servisu vašeho Apple zařízení můžete sledovat online v našem systému. Potřebujete se nás na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.

Kde nás najdete?

Chystáte se k nám osobně? Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Před naší provozovnou je i možnost bezplatného parkování.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Potřebujete se nás na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.