Upgrade RAM na Apple Mac počítači

Všeobecně platí, že čím větší paměť RAM systém má, tím větší digitální pracoviště máte k dispozici a tím rychleji vaše programy pracují. Proto nabízíme velmi oblíbené řešení v podobě rozšíření RAM na vašem Apple Mac počítači. Na běžné využívaní na Apple Mac zařízení stačí upgradovat na 8 GB, ale při náročnější práci jako například v grafických programech doporučujeme 16 GB a více. Cenu za rozšíření RAM paměti najdete v našem ceníku.

V této souvislosti dále nabízíme rozšíření vašeho Apple Mac počítače o SSD disk namísto optické mechaniky, které Vašemu zařízení dodá novou sílu a rychlost.

Co se děje s daty při upgradu?

Pokud nemáte zálohu dat, tak se provádí přenost dat 1:1 – totožný přenos dat z původního disku na nový.

1. Klonování systému na externí disk – nejprve naklonujeme vaše data na externí disk.

2. Instalace nového disku – provedeme instalaci nového disku

3. Klonování systému na interní disk – nabootujeme z externího disku a provedeme klonování dat na nově instalovaný disk.

Které zařízení lze upgradovat?

U starších modelů Apple Macbook tzn. rok 2015 a níže lze provést upgrade. U novějších modelů nás pro možný update kontaktujte.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.