Upgrade HDD na Apple Mac počítači

Uvažujete o rozšíření Vašeho počítače o SSD disk místo optické mechaniky? Proto nabízíme velmi oblíbené řešení v podobě rozšíření vašeho počítače o SSD disk namísto optické mechaniky. V této souvislosti dále nabízíme vložení původní mechaniky vložit do externího rámečku v elegantním hliníkovém slim vzhledu. Tento rámeček se vyznačuje velice příjemným designem, malou tloušťkou a nízkou hmotností. Cenu za tento rámeček a rozšíření počítače o druhý disk najdete v našem ceníku.

V souvislosti s upgradem SSD nabízíme rozšíření RAM na vašem Apple Mac počítači. Všeobecně platí, že čím větší paměť RAM systém má, tím větší digitální pracoviště máte k dispozici a tím rychleji vaše programy pracují

imac family

 

Co se děje s daty při upgradu?

Pokud nemáte zálohu dat, tak se provádí přenost dat 1:1 – totožný přenos dat z původního disku na nový.

1. Klonování systému na externí disk – nejprve naklonujeme vaše data na externí disk.

2. Instalace nového disku – provedeme instalaci nového disku

3. Klonování systému na interní disk – nabootujeme z externího disku a provedeme klonování dat na nově instalovaný disk.

Které zařízení lze upgradovat?

U starších modelů Apple Macbook tzn. rok 2015 a níže lze provést upgrade. U novějších modelů nás pro možný update kontaktujte.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.