Nové SSD disky pro MacBook Air

Opět jako první v České republice, nabízíme uživatelům Maců možnost upgradu, která zajišťuje vyšší výkon, funkčnost a spolehlivost vašeho Macu!
Pokud již vlastníte nebo uvažujete o koupi Apple MacBooku Air se Solid State Drive, nepřehlédněte možnost upgradu na OWC Mercury Aura Pro 6G SSD disky, které nabízejí 3x vyšší rychlost než tovární SSD (až 507 MB/s) a až 8x větší úložnou kapacitu. Jak takový upgrade probíhá nejdete zde.
Disky jsou dostupné v kapacitě 120 GB, 240 GB a 480 GB. Více informací a aktuální ceny naleznete v našem ceníku.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.