Apple MacBook Air – Upgrade interního SSD disku

Jste majitelem MacBooku Air, nevyhovuje vám kapacita nebo rychlost vašeho interního disku? Jak jsme se zmínili v předchozím příspěvku, nově nabízíme upgrade interních SSD disků pro počítače Apple MacBook Air 2010, 2011, 2012. Jak takový upgrade probíhá a jaká je výsledná rychlost v porovnání s původním diskem?

1. Klonování systému na externí disk– nejprve naklonujeme vaše data na externí disk.

2. Instalace nového disku – provedeme instalaci nového disku do MacBooku Air.

3. Klonování systému na interní disk – nabootujeme z externího disku a provedeme klonování dat na nově instalovaný SSD disk.

4. Nastavení a testování – nastavíme nový disk jako startovací a provedeme celkové a rychlostní testy počítače a SSD disku.

Jak je patrné z výše uvedených testů, nárůst rychlosti disků je výrazný. Jedná se o momentálně nejrychlejší disky na trhu. Disky jsou dostupné v kapacitách 120, 240, 480 GB. Váš starý disk můžeme naistalovat do speciálního USB rámečku a získáte tak elegantní externí disk. Více informací a aktuální ceny naleznete v našem ceníku.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.