Expresní oprava iPhone – na počkání

Pokud nemůžete být bez telefonu ani den.Máme pro vás řešení – Provádíme expresní opravy iPhonů.
Kontaktujte nás a domluvte si termín opravy. Vaše oprava iPhone vám bude provedena na počkání, dáte si u nás dobrou kávu zdarma a za pár desítek minut, budete odcházet s opraveným iPhonem.

Chystáte se k nám osobně? Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Co udělat než dám svůj iPhone na opravu?

 

  • Zazálohujte si iOS zařízení.
  • Připravte si heslo ke svému Apple ID. U některých oprav je heslo k Apple ID potřeba k vymazání zařízení a vypnutí služby Najít iPhone.
  • V druhém roce záruky je k provedení bezplatného servisu vyžadován doklad o koupi, přineste tedy s sebou fakturu nebo účtenku (pokud ji máte).
  • Přineste své zařízení a veškeré příslušenství, se kterými potřebujete pomoci.

Další tipy naleznete v našem videu.

 

Potřebujete se na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.

iPhone expres servis na počkání

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.