Zrychlíme váš MacBook! Vrátíme mu zpět jeho rychlost.

Připadá vám, že se váš MacBook časem zpomalil? Pomůžeme vám, vrátíme mu zpět jeho rychlost.

Pokud vás MacBook již nevykazuje původní rychlost, jednou z možných příčin je snížení výkonu procesoru z důvodu jeho nedostatečného chlazení tzv. Thermal throttling. Toto je způsobeného nedostatečným prouděním vzduchu v důsledku postupného zanesení ventilace prachem.
Řešením je vyčištění chladícího systému vašeho počítače, případně i přepastování tepelné pasty zajišťující přenos tepla mezi procesorem a chladičem.

Kolik stojí vrátit vašemu MacBooku jeho původní rychlost?

Tuto službu nabízíme v našem servisním centru:
Samotné čištění za 968 korun
Čištění a přepastování termovodivé pasty za 1730 korun.

 

Vykazujeme vás Apple MacBook zpomalení a máte o tuto službu zájem?

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.

Nemůžete být bez vašeho MacBooku ani den? MacBook opravy provádíme také expres na počkání. Pokud máte o expresní opravu Apple MacBooku zájem, kontaktujte nás a sjednejte si Expresní opravu.

Potřebujete se na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.