Záruční i pozáruční servis hodinek Apple WATCH

Máte-li se svými Apple Watch nějaký problém, než navštívíte náš servis, zkuste je nejdřív restartovat. Taky můžete zrušit jejich párování a znovu je spárovat. Pokud vám s problémem restart nepomůže, obraťte se na nás jako autorizovaného poskytovatele servisu Apple. Než AppleWatch předáte k nám do servisu, nezapomeňte zrušit jejich spárování s iPhonem a vypnout pomocí Apple Id také Zámek aktivace.

servis Apple Watch

Poskytujeme servis Apple Watch pro všechny jejich generace. Oprava Apple Watch probíhá podle oficiálních Apple standardů.

Vadné součástky nahrazujeme pouze originálními součástkami, vždy zachováme voděodolnost zařízení, vše zvládneme v domluveném termínu. Provádíme jak pozáruční i záruční opravy .

Pokud jsou Apple hodinky mimo záruku, bude cena záviset na typu opravy. Odhad ceny vám samozřejmě připravíme v našem servisu Apple. Produkt budeme muset otestovat, abychom určili konečnou cenu za servis. Orientační ceny oprav hodinek naleznete v našem ceníku.

Ceny placených oprav Apple Watch

Placená výměna Apple Watch Series 5
Placená výměna Apple Watch Series 4
Placená výměna Apple Watch Series 3
Placená výměna Apple Watch Series 2
Placená výměna Apple Watch Series 1
Placená výměna Apple Watch (keramické)
Placená výměna Apple Watch (ocelové)

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Podrobný průběh servisu vašich Apple hodinek vždy můžete sledovat online v našem systému.

Potřebujete se nás na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.