Žádost o hodnocení našich služeb!

Vážení zákazníci, dovolte nám touto cestou vám poděkovat za využití našich služeb a požádat o hodnocení našich služeb.

Proč vás o toto hodnocení žádáme?

Tato žádost o hodnocení našich služeb je výrazem toho, že si našich zákazníků velice vážíme a pevně věříme, že jsme splnili vaše očekávání spojené se servisem produktů Apple.

V případě vaší kladné zkušenosti s našimi službami, budeme velice rádi, když nám zanecháte kladné hodnocení na Google firmách. Kliknutím na tento odkaz získáte přístup k formuláři, kde nám můžete zanechat své hodnocení. Nezabere vám to více než minutu a nám to pomůže v rozvoji nášeho servisu.

žádost o hodnocení služeb

Potřebujete se nás na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.