Výměna baterie u iPhone za výhodné ceny

Využijte poslední možnosti výměny baterie u Vašeho iPhone za výhodné ceny. Do konce prázdnin Vám ji garantujeme za staré nízké ceny. Kompletní ceny výměny baterií naleznete v našem ceníku.

iphone battery

Proč je dobré výměnu provést?

Všechny dobíjecí baterie mají omezený počet cyklů nabití a nakonec nejspíš bude potřeba jejich výměna a recyklace. S intenzivnějším a dlouhodobějším používáním zařízení narůstají cykly baterie a tím se snižuje její kapacita. Pokud kondice baterie klesne pod určité procento, tak se může iPhone chovat v určitých procesech pomaleji než dříve (pomalejší spouštění aplikací, nižší snímková frekvence, slabší podsvícení…). Z těchto důvodů je tedy výměna baterie iPhonu po několika letech užívání nutností.

Kompletní informace o vlivu baterie na používání najdete také na stránkách společnosti Apple.

Než půjdete k nám do servisu

Před opravou doporučujeme provést kompletní zálohu iPhone. Buď přes iCloud nebo přes iTunes přímo do Vašeho počítače. Telefon se při výměně baterie sice nemaže, ale pokud by vznikl nějaký problém, je lepší mít svá data bezpečně zálohovaná.

Jelikož se do telefonu technik dostává přes displej, tak je potřeba aby tato přední strana a případně i zadní nebyly poškozeny. Mohlo by poté dojít k většímu poškození těchto částí na telefonu.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.