Výkup iPhone a dalších Apple zařízení

 

Výkup Apple iPhone MacBook

Pořídili jste si nový Apple iPhone nebo iPad, MacBook, iMac a chcete se zbavit toho starého? Vykoupíme vaše použité nebo poškozené Apple zařízení. Nabízíme výkup Apple zařízení za velice dobré výkupní ceny.

Vykupujeme také i poškozená zařízení, cenu v tomto případě určí technik přímo na místě a odvíjí se od míry poškození.

Vše je naprosto nezávazné. Přibližnou cenu výkupu si vašeho Apple zařízení si můžete sami spočítat během pár sekund. Jedné co potřebujete je občanský průkaz. Vaše peníze vyplácíme ihned v hotovosti.

Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou kalkulaci ceny výkupu nebo navštivte stránku našeho výkupu www.kupmac.cz

Zároveň také nabízíme prodej námi certifikovaných použítým zařízení. Všechna zařízení testujeme a prověřujeme jejich původ. Jsme Apple Autorizovaný partner a máme tedy přístup k informacím přímo od výrobce. Ke každému u nás zakoupenému Apple zařízení od nás také dostanete diagnostický protokol, potvrzující jeho stav a funkčnost, poté ještě technici zařízení prohlédnou a vystaví.

Aktuální nabídku použitých zařízení naleznete na našem eshopu https://shop.iopravna.cz/

Otevírací dobu naleznete zde.
iOpravna – Apple Authorised Service Provider
Rohanské nábřeží 19, 186 00 Praha 8 – Karlín

iOpravna Rohanske nabrezi

Chystáte se k nám osobně na výkup Apple zařízení? Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Potřebujete se na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.