Servis Apple Airpods a Airpods Pro

Co udělat když mám se svými Apple Airpods problém a kdy se obrátit na servis?

Apple Airpods jsou velice populární bezdrátová sluchátka. Máte-li s Vašimi Airpods nějaký problém, neodpovídá výdrž baterie, případně je zvuk bezdrátových sluchátek zkreslený, tak než navštívíte náš servis, zkuste je nejdřív resetovat a alespoň 30 minut nabíjet.

Jak resetovat Apple Airpods?

  1. Na iOS zařízení přejděte do Nastavení > Bluetooth.
  2. Klepněte na ikonu „i“ vedle AirPods.
  3. Klepněte na Ignorovat zařízení a potvrďte klepnutím.
  4. Vložte oba AirPody do nabíjecího pouzdra. Zavřete víčko, počkejte 30 sekund a znova ho otevřete.
  5. Na pár sekund podržte tlačítko nastavení, dokud stavová kontrolka nezačne bíle blikat.
  6. Znova AirPody připojte tím, že je podržíte u zařízení a otevřete víčko. Postupujte podle pokynů na obrazovce.
  7. Otestujte oba AirPody.
  8. Také zkontrolujte na obou AirPodech mřížky mikrofonu a reproduktorů. pokud v nich vidíte nečistoty, očistěte AirPody a vyzkoušejte, jestli se tím váš problém vyřešil.
  9. Pokud vám s problémem restart nepomůže, obraťte se na nás jako autorizovaného poskytovatele servisu Apple.

Zdroj Apple

Apple Airpods Pro servis

Jak probíhá servis Apple Airpods?

Poskytujeme servis Airpods pro všechny jejich generace Apple Airpods 1, Apple airpods 2 (bez i s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem) a Apple Airpods pro. Oprava Apple Airpods samozřejmě probíhá podle oficiálních Apple standardů. Vadné součástky tedy nahrazujeme pouze originálními součástkami a to v krátkém čase a u některých vad i na počkání.

V iOpravně provádíme jak pozáruční i záruční opravy. Pokud jsou Airpods mimo záruku, bude cena záviset na typu opravy. Odhad ceny vám samozřejmě připravíme v našem servisu po kontrole a diagnostice zařízení. Produkt budeme tedy muset otestovat, abychom určili konečnou cenu za servis.

V druhém roce záruky je k provedení bezplatného servisu vyžadován doklad o koupi, přineste tedy s sebou fakturu nebo účtenku (pokud ji máte).

Co když Airpods ztratím nebo poškodím?

Pokud dojde k poškození vašich AirPods nebo nabíjecího pouzdra nehodou, můžete si poškozené zařízení nechat za poplatek u nás vyměnit.

Pokud AirPod nebo nabíjecí pouzdro ztratíte, můžeme vám ztracené zařízení prodat. Ceny naleznete v našem ceníku.

Chystáte se k nám osobně? Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Podrobný průběh servisu vašich Airpods a Airpods Pro můžete vždy sledovat online v našem systému.

Potřebujete se nás na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.