Program výměny krytů Smart Battery Case

Apple zjistil, že u některých krytů Smart Battery Case na iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR může docházet k problémům s nabíjením. Vadný Smart Battery Case může vykazovat jeden nebo více následujících problémů:

  • Kryt s baterií se při připojení k napájení nenabíjí nebo se nabíjí jen přerušovaně.
  • Kryt s baterií nenabíjí iPhone nebo ho nabíjí jen přerušovaně.

Vadné kusy byly vyrobeny od ledna 2019 do října 2019. Tento program se vztahuje na následující modely krytu Smart Battery Case: iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR. Na jiné modely se tento program nevztahuje. Více o programu naleznete zde: https://support.apple.com/cs-cz/iphone-xs-xs-max-xr-smart-battery-case-replacement

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.