Potřebuje váš Apple Macbook Servis?

servis macbook

Pokud váš Apple MacBook nebo Mac potřebuje servis, svěřte své zařízení našemu Apple Autorizovanému servisu. Pokud je vaše zařízení v záruce nebo je kryté zárukou podle zákona na ochranu spotřebitele, případně se na vaše zařízení vztahuje některý ze servisních programů, nebude vás to stát nic.

Pokud je zařízení mimo záruku, bude cena záviset na typu opravy. Odhad ceny vám samozřejmě připravíme v našem servisu Apple. Produkt budeme muset otestovat, abychom určili konečnou cenu za servis. Orientační ceny oprav naleznete v našem ceníku.

Chystáte se k nám osobně? Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nemůžete být bez vašeho MacBooku ani den? MacBook opravy provádíme také expres na počkání. Pokud máte o expres opravu MacBooku zájem kontaktujte nás a sjednejte si Expresní opravu.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma. Než nám svůj Mac pošlete, nezapomeňte vypnout FileVault a zazálohovat si data. Zálohu budete potřebovat, pokud je Mac při opravě potřeba přeformátovat. Zálohování vám také rádi nabídneme v rámci poskytovaných služeb.

Podrobný průběh servisu vašeho Apple zařízení můžete sledovat online v našem systému.

Vše výše uvedené platí také na opravy Apple iPhone iPad a sluchátek Beats.

Potřebujete se na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.