Oprava a servis iPhone 11

Nyní opravujeme a servisujeme všechny modely Apple iPhone 11, konkrétně se jedná o iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Ceny oprav pro jednotlivé modely zobrazíte kliknutím na link s názvem konkrétního modelu.

iPhone 11
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max

U iPhone 11 lze záručně i pozáručně vyměnit: baterii, zadní kameru, zadní část přístroje, LCD, reproduktory a nebo je možné uplatnit program Exchange. Veškeré ceny a detaily oprav naleznete v našem ceníku.

 

iphone 11

Záloha dat před servisem?

Pokud je vaše zařízení způsobilé zálohy, tak ji doporučujeme. V případě, že si zálohu nechcete provést sami, jsme tady od toho abychom vaše data zálohovaly a popřípadě i vložily na externí disk. Ceny služeb naleznete zde.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.