Ochranné sklo na Apple iPhone

Proč byste si měli pořídit ochranné sklo na iPhone?

Každému z nás určitě nejednou upadl iPhone na zem. V tom lepším případě to končí oděrkami, které se většinou dají schovat ochranným krytem. V tom horším případě to bohužel končí prasklým sklem. Ochranné sklo patří mezi nejlepší ochrany displeje vašeho mobilního telefonu a může váš displej zachránit.

Jaké výhody má tvrzené sklo oproti ochranným fóliím?

Tvrzené sklo pro iPhone ochrání displej vašeho telefonu před rozbitím a nákladnou výměnou.

  • Nezkresluje obraz a zachovává původní kvalitu displeje.
  • Lepší manipulace po skle, než po fólii.
  • Vyšší ochranu oproti fólii poskytuje právě tvrzené sklo.
  • Pořízení ochranného skla je levnější, než oprava rozbitého displeje.

Ochranné skla na Apple iPhone

 

Jaké jsou typy tvrzených skel?

O tom, jaké má sklo výhody oproti fólii víme, ale jaký rozdíl je mezi 2D a 3D sklem? Pojďme se na to podívat.

  • Rovná tvrzená skla, tedy 2D sklo, je vykrojené po délce a šířce telefonu. Tento typ skel byl první nástupce po fóliích a postupem času se skla musela přizpůsobovat novým typům telefonů. Proto se 2D sklo tolik nedoporučuje, protože neochrání Váš telefon, tak jak má. Pokud ale máte obal, který přesahuje okraj telefonu, tak je tento typ ochranného skla dobrou volbou.

 

  • Zaoblená tvrzená skla, tedy 3D sklo, je po délce a šířce zaoblené do okrajů telefonu. Tento typ skla všeobecně zabrání rozbití displeje mnohem více, než 2D sklo. Díky zaoblení skla až do okrajů telefonu je sklo transparentní a není poznat, že na Vašem telefonu máte ochranné sklo.

rozdíl mezi 2d a 3d sklem

 

Chystáte se k nám osobně? Aplikace skel je na naší pobočce v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 zcela zdarma a na počkání.

Nejste z Prahy? Nevadí. Temperované sklo na Apple iPhone si můžete objednat na našem e-shopu. Při objednání skla online je součástí balení i potřebné příslušenství na aplikaci ochranného skla na Apple iPhone.

Potřebujete se nás na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.