Nový Apple iPhone 5S

iPhone5s_All

Apple dnes představil nový iPhone 5S. iPhone 5s je vybaven novým 64-bitovým A7 čipem. Nový je také 8 megapixelový fotoaparát s dvojitým led bleske a nový atofocusem na způsob DSLR. Inovativní je také způsob, jak jednoduše a bezpečně odemknout telefon pouhým dotykem prstu. Ověření provede senzor otisku prstu. iPhone 5s přichází také s novým operačním systémem iOS 7, nejvýznamnější iOS aktualizací od uvedení původního iPhone. Operační systém je navržen pro 64-bitovou technologii a přináší stovky skvělých nových funkcí.

Oficiální fotografie nového iPhone 5S si můžete prohlédnout zde.

Kde nás najdete?

Chystáte se k nám osobně? Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Před naší provozovnou je i možnost bezplatného parkování.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Potřebujete se nás na něco zeptat? Neváhejte a zašlete nám dotaz či nezávaznou poptávku.