iMac – upgrade disku

Ještě do nedávné doby, byl upgrade pevného disku (HDD) u iMaců model Late 2012 a novějších, ne zrovna jednoduchou záležitostí. Díky přepracované konstrukci a vnitřnímu uspořádání jednotlivých komponent, znamenala případná výměna disku poměrně časově a hlavně finančně náročnou operaci. Už vůbec nemluvíme o tom, že výměna za neoriginální disk sebou nesla řadu dalších komplikací a v řadě případů se iMac po výměně nechoval korektně.

Na základě podnětů našich zákazníku, jsme se proto rozhodli do nabídky servisních úkonů, zařadit i upgrade pevného disku u modelů iMac (Late 2012) a novějších.

Pokud se pro případný upgrade rozhodnete, můžeme vám nabídnout dvě možné varianty:

  • výměna stávajícího pevného disku (HDD), za disk s větší kapacitou
  • výměna stávajícího pevného disku (HDD) za (SSD) disk s rychlejší odezvou

 

První zmiňovaná varianta je ideální v případě, že poslední dobou bojujete s místem na pevném disku. Ať už je to z důvodu, že se rozrostla vaše galerie fotografií nebo je vám prostě líto smazat zakoupené filmy z iTunes Store.

V případě druhé varianty, vdechneme vašemu iMac(u) trochu síly. Přeci jenom model 2012 už není z pohledu dnešních technologií žádný mladík, ale rozhodně ještě nepatří do starého železa. Proč mu tedy trochu neprodloužit jeho životnost a zároveň ho tím i nezrychlit?

Ať už se při upgradu vašeho iMac(u) rozhodnete pro první nebo druhou variantu, v obou případech od nás dostáváte záruku 12 měsíců na vyměněný díl a 12 měsíce na provedenou práci. Samořejmostí je při upgradu vyčištění od prachu a vnitřních nečistot, které máte v ceně servisního úkonu.

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte se s námi spojit a my vám obratem rádi zašleme cenovou nabídku na upgrade vašeho stroje.