Expresní výměna kamery a vibračního motorku u iPhonu

Nově u iPhonů SE 2. generace, 11/11 Pro/11 Pro Max a 12/12 Mini/12 Pro/12 Pro Max lze měnit zadní kameru nebo vibrační motorek za expresní příplatek na počkání. 

Výměna zadní kamery je možná pouze v případě, že není poškozena její čočka. Pokud je, tak se tato oprava provádí pouze v programu Exchange.

 

Kdy se mění zadní kamera?

v případě, že:

  • clona fotoaparátu se neotevírá
  • na pořízených fotografiích jsou fleky
  • fotografie jsou rozostřené nebo rozmazané

Pokud zařízení není mechanicky poškozené a je stále v záruce s platným záručním listem, tak se tyto opravy také provádějí záručně.

Standardní doba výměny zadní kamery je 1 až 3 pracovní dny. Ceny kamer naleznete v našem ceníku.

 

Vibrační motorek se mění v případě, že při příchozí notifikaci vaše zařízení nezavibruje. Výměna vibračního motorku navrátí vašemu zařízení zpět jeho vibrace.

vibracni_motorek_iphone

Pokud zařízení není mechanicky poškozené a je stále v záruce s platným záručním listem, tak se tato oprava také provádí záručně.

Standardní doba výměny vibračního motorku je 1 až 3 pracovní dny. Po předešlé domluvě je možná oprava na počkání. Cenu za výměnu vibračního motorku naleznete v našem ceníku.

Záloha dat před servisem?

Pokud je vaše zařízení způsobilé zálohy, tak ji doporučujeme. V případě, že si zálohu nechcete provést sami, jsme tady od toho abychom vaše data zálohovaly a popřípadě i vložily na externí disk. Ceny služeb naleznete zde.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.