Macbook Pro (16-inch, 2021) - Výměna klávesnice

MacBook Pro (16-inch, 2021) – Výměna Klávesnice

  • Zasekávají se na vašem MacBook Pro klávesy?
  • Přestaly nějaké klávesy reagovat na stisknutí nebo píšou zdvojeně?
  • Přestalo vám fungovat podsvícení klávesnice?
  • Došlo u vašeho Macbook Pro ke kontaktu s kapalinou nebo došlo k mechanickému poškození klávesnice?

Řešení je pro váš MacBook Pro - výměna klávesnice. U tohoto modelu je klávesnice součástí dílu TopCase. Výměna proto probíhá včetně baterie, trackpadu, touchbaru a těla MacBooku Pro. Klávesnice je vždy měněna za stejnou jazykovou sadu. Na některé závady klávesnice je u tohoto modelu prodloužená záruka od výrobce. Více o této prodloužené záruce se dozvíte zde.

macbook pro výměna klávesnice

Záloha dat před servisem?

MacBook Pro a jeho oprava také přináší obavu o ztrátu dat, pokud vám vaše zařízení tedy dovolí jej zálohovat, doporučujeme zálohu provést. V případě, že je vaše zařízení nefunkční nebo si zálohu nechcete provést sami, jsme tady od toho abychom vaše data zálohovaly a popřípadě i vložily na externí disk. Ceny služeb naleznete zde.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.