Macbook Air M2 2023 (15-inch) - Výměna baterie

Macbook Air M2 2023 (15-inch) - Výměna baterie

Všechny dobíjecí baterie mají omezený počet cyklů nabití a nakonec je nejspíš bude potřeba vyměnit a recyklovat. Kdy je zapotřebí výměnit baterii ve vašem Macbooku? Vybijí se váš Macbook rychleji než obvykle? Nevydží dlouho bez nabíječky? Nezoufejte, u Macbook je výměna baterie nejméně nákladná oprava a zaručí vám další roky životnosti vašeho Macbooku. Pokud máte podezření na potřebnou výměnu baterie, navštivtne náš servis a provedeme kompletní diagnostiku vašeho zařízení viz. náš ceník služeb a oprav.

Jaké závady jsou nejčastější?

  •  dramatický pokles výdrže baterie
  •  při nižších procentech nabití seká, nebo se vypne již při 10-20% zůstatkové kapacity
  • nafouknutá baterie, každé nafouknutí se projevuje jinak, někdy se to projeví u trackpadu, někdy se nafoukne spodek Macbooku a může dojít k závažnému poškození jeho důležitých částí (nutné vyměnit, co nejdříve)
  • baterie nedobijí (nesvítí na nabijecím kabelu červená dioda)

 

výměna baterie macbook

Záloha dat před servisem?

Macbook a jeho výměna baterie také přináší obavu o ztrátu dat, pokud vám vaše zařízení tedy dovolí jej zálohovat, doporučujeme zálohu provést. V případě, že je vaše zařízení nefunkční nebo si zálohu nechcete provést sami, jsme tady od toho abychom vaše data zálohovaly a popřípadě i vložily na externí disk. Ceny služeb naleznete zde.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.