iPhone XS – Výměna Displeje

Asi každý z nás zná ten pocit, když spadne zařízení na zem a musíte ho otočit. Třeba máte štěstí a máte ocharnné sklo na vašem displeji a nebo taky ne. Ikdyž pád nebyl tak strašný a máte jen lehkou prasklinu, tak se vyplatí zařízení přinést do autorizovaného servisu na diagnostiku. Pád mohl způsobit i jiné poškození než jen rozbitý displej které pak mohou vést k horším a více nákladným opravám viz. ceník oprav a služeb.

V jakých případech se mění LCD?

  • nefunkční dotyk
  • pruhy na displeji
  • nefunkční Home Button/Touch ID
  • nefunkční horní reproduktor
  • nefunkční přední kamera/Face ID

Pokud zařízení není mechanicky poškozené a je stále v záruce s platným záručním listem, tak se tyto opravy také provádějí záručně.

Standardní doba výměny LCD je 1 až 3 pracovní dní. V mimořádných případech si může společnost Apple vyžádat realizaci opravy ve vlastním servisním středisku. Obvyklá doba této opravy je 5-8 pracovních dní. Poškozený díl výrobce nevrací. Po předešlé domluvě je možná oprava na počkání.

 

 

výměna lcd iphone

Záloha dat před servisem?

Pokud je vaše zařízení způsobilé zálohy, tak ji doporučujeme. V případě, že si zálohu nechcete provést sami, jsme tady od toho abychom vaše data zálohovaly a popřípadě i vložily na externí disk. Ceny služeb naleznete zde.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.