iPhone XR – Exchange zařízení

Exchange je oprava formou výměny, kdy vadný výrobek je zaslán výrobci, který je vyměněný za nový s 3 měsíční zárukou. Opravy v programu Exchange trvají 3 - 4 pracovní dny. Zařízení v rámci této výměny je měněno vždy za stejný model, kapacitu i barvu. Vyměněný kus odpovídá kvalitou i vlastnostmi novému zařízení.

Kdy se uplatňuje Exchange program?

v případě, že:

  • zařízení je mechanicky poškozené
  • oxidace v zařízení
  • neopravitelnost zařízení

Kdy se program uplatnit nedá?

v případě, že:

  • zažízení je rozebrané nebo chybějí některé jeho části
  • neautorizovaný zásah v zařízení
  • zařízení obsahuje neoriginální díly

icloud

Záloha dat před servisem?

Pokud je vaše zařízení způsobilé zálohy, tak ji doporučujeme. V případě, že si zálohu nechcete provést sami, jsme tady od toho abychom vaše data zálohovaly a popřípadě i vložily na externí disk. Ceny služeb naleznete zde.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.