iPhone 12 Pro Max - Vibrační motorek

Vibrační motorek se mění v případě, že při příchozí notifikaci vaše zařízení nezavibruje. Výměna vibračního motorku navrátí vašemu zařízení zpět jeho vibrace.

Pokud zařízení není mechanicky poškozené a je stále v záruce s platným záručním listem, tak se tato oprava také provádí záručně.

Standardní doba výměny vibračního motorku je 1 až 3 pracovní dny. Po předešlé domluvě je možná oprava na počkání.

vibrační motorek iphone

Záloha dat před servisem?

Pokud je vaše zařízení způsobilé zálohy, tak ji doporučujeme. V případě, že si zálohu nechcete provést sami, jsme tady od toho abychom vaše data zálohovaly a popřípadě i vložily na externí disk. Ceny služeb naleznete zde.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.