iMac (Retina 5K, 27-inch, 2019) – Výměna základní desky

iMac (Retina 5K, 27-inch, 2019) – Výměna základní desky

Základní deska neboli "motherboard" představuje základní hardware počítačů. Hlavním účelem základní desky je propojit jednotlivé součástky počítače, jednoduše řečeno je to nejdůležitejší část zařízení. Od toho se také odvijí to, že u iMac výměna základní desky je nákladná, ale nezbytná viz. náš ceník.


imac zakladni deska

Jak poznám, že se jedná o základní desku?

mezi nejčastější problémy patří:

  • iMac nejde zapnout 
  • obraz na motiru vykazuje defekt nebo je obraz rozdělen na více částí
  • nefunkční USB
  • a další závady se základní deskou se mohou projevovat obdobně

Záloha dat před servisem?

iMac a jeho oprava také přináší obavu o ztrátu dat, pokud vám vaše zařízení tedy dovolí jej zálohovat, doporučujeme zálohu provést. V případě, že je vaše zařízení nefunkční nebo si zálohu nechcete provést sami, jsme tady od toho abychom vaše data zálohovaly a popřípadě i vložily na externí disk. Ceny služeb naleznete zde.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.