iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2019) – Výměna zdroje

iMac (Retina 4K, 21.5-inch, 2019) – Výměna zdroje

Nebudeme dělat ukvapené závěry a obávat se, že vám odešla základní deska na vašem zařízení. Naštěstí je zde levnější varianta a dokonce i více běžná oprava a to výměna zdroje. iMac a jeho výměna zdroje zní složitě, ale není tomu tak. Berme zdroj iMacu jako oheň v kamnech, který když zhasne, tak je těžké jej znova rozžhavit a my jsme tady od toho, abychom jej znova rozpálili. Vaše zařízení může dávat najevo potřebnou výměnu zdroje ještě před nečekaným vypnutím. Jak to poznáte? Vaše zařízení začne bzučet, ano, někdy toto bzučení mohou způsobovat i větráky, ale není tomu tak vždy. Proto, když vaše zařízení začne dělat něco, co není správné, tak ho k nám doneste na diagnostiku a my zjistíme jakoukoliv příčinu a následně ji i vyřešíme. Ceny za diagnostiku a práci najdete v našem ceníku.

imac power supply

Záloha dat před servisem?

iMac a jeho výměna zdroje také přináší obavu o ztrátu dat, pokud vám vaše zařízení tedy dovolí jej zálohovat, doporučujeme zálohu provést. V případě, že je vaše zařízení nefunkční nebo si zálohu nechcete provést sami, jsme tady od toho abychom vaše data zálohovaly a popřípadě i vložily na externí disk. Ceny služeb naleznete zde.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.