iMac 24-inch M1 2021 (2ports, 4ports) - Výměna Displeje

iMac 24-inch M1 2020 (2ports, 4ports) – Výměna LCD

nejčastější důvodem výměny LCD u iMac je mechanické poškození způsobené například pádem. Toto poškození se značí viditelnýmy mapami po displeji nebo prasklinou od které vedou barevné čáry. Mezi další důvody, proč vyměnit LCD u iMacu mohou patřit: vypálené pixely, pruhy pres LCD a nebo například "under crack", který může být způsoben mechanickým poškozením aniž byste si toho byli vědomi. Může se stát, že vám zařízení spadne a poškození nemusí být natolik fatální, ale pád mohl způsobit závažnější poškozoní uvnitř zařízení než se na první pohled zdá. Pokud máte jakékoliv problémy s vaším iMacem, tak doporučujeme kompletní diagnostiku zařízení. Jsme si vědomi, že váš iMac je pracovní nástroj a každá minuta se počítá, proto nabízíme možnost expressní opravy viz. náš ceník služeb a oprav.

 

výměna lcd imac

Záloha dat před servisem?

iMac a výměna LCD  také přináší obavu o ztrátu dat, pokud vám vaše zařízení tedy dovolí jej zálohovat, doporučujeme zálohu provést. V případě, že je vaše zařízení nefunkční nebo si zálohu nechcete provést sami, jsme tady od toho abychom vaše data zálohovaly a popřípadě i vložily na externí disk. Ceny služeb naleznete zde.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.