iOpravna je nově Autorizovaný Apple premium servis

Apple Premium Service Provider (Apple Autorizovaný Premium servis)

S radostí vám oznamujeme, že jsme se 1. 3. 2020 oficiálně stali Autorizovaným Apple premium servisem, což je nejvyšší možná úroveň Apple Autorizovaného servisního centra. Tohoto ocenění si velmi vážíme a bereme ho i jako náš závazek do budoucnosti.

apple premium servisPodle čeho se hodnotí Apple premium servis a ce potřeba k získání tohoto ocenění?

Toto hodnocení je postavené na několika faktorech, základem je především kladné hodnocení našich služeb ze strany našich zákazníků, dále na rychlosti a kvalitě provádění oprav. Zejména na minimálním počtů reklamací a na odborné úrovni našeho servisu. Pěvně věříme, že vaši důvěru nezklameme ani v budoucnostim a jsme připraveni vám poskytnout ten nejlepší servis.

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.