Jak nuceně restartovat váš Apple iPhone

V případě, že jste zaznamenali problémy s vaším iPhonem, nemusí se hned jednat o hardwarový problém, zkuste tedy nejdříve váš iPhone restartovat.

Jak vynuceně restartovat váš Apple iPhone?

Způsob jak restartovat váš iPhone se liší podle modelu, jinak se restartují iPhony, které mají mechanický home button (tlačítko plochy) a ty, které jsou vybaveny funkcí Face ID.

Restart Apple iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max, iPhone X, XR, Xs, Xs Max, 8, 8 Plus, SE (20)

Restart prvedete tak, že stisknete postupně horní tlačítko pro zvýšení hlasitosti, pak jej pustíte a stisknete spodní tlačítko pro snížení hlasitosti. Poté držte postranní tlačítko několik sekund dokud se objeví logo Apple a zařízení se restartuje. Stisknutí tlačítek proveďte v co nejkratším intervalu.

iphone 11 pro

Restart iPhone 7 , 7 Plus

Restart provedete tak, že stisknete a podržíte zároveň boční tlačítko snížení hlasitosti a tlačítko Spánek/probuzení poté začne restartování iPhonu. Tlačítka držíte dokud se zařízení rozsvítí a objeví se logo Apple, poté obě tlačítka pusťte.

 

Apple iphone 7

Restart iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, 5s a SE 1.generace

Restart provedete tak, že stisknete a podržíte zároveň tlačítko Spánek/probuzení a tlačítko plochy. Tlačítka držíte do té doby než se objeví logo Apple, poté obě tlačítka pusťte.

iphone 6

 

Chystáte se k nám osobně? Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Podrobný průběh servisu vašeho iPhone můžete vždy sledovat online v našem systému.