Гарантійне обслуговування з України / Záruční servis pro zařízení z Ukrajiny

У зв’язку з ситуацією,що склалася в Україні, тепер можна виконувати гарантійне обслуговування на пристроях, призначених для українського ринку,через 2 роки після продажу.І при цьому не обов’язково обгрунтовувати гарантію доказом покупки.

Vzhledem k současné situaci na Ukrajině je nyní nově možné provádět záruční servis u zařízení určených pro ukrajinský trh 2 roky od prodeje. A zároveň není nutné dokládat záruku dokladem o koupi.

 

Chystáte se k nám osobně?

Sjednejte si s námi ihned termín vaší opravy. Naleznete nás v Karlíně na adrese Rohanské nábřeží 19, Praha 8 v blízkosti stanice metra Křižíkova. Možnost bezplatného parkování před naší provozovnou.

Nejste z Prahy, nevadí. Pro naše mimopražské zákazníky nabízíme službu svozu opravy ve spolupráci se Zásilkovnou, a to z důvodu snížení nákladů na přepravu ze strany zákazníka. Svoz do servisu hradíme my a zákazník si následně může vybrat způsob doručení opraveného zařízení. Tento svoz si u nás můžete objednat zdarma.

Svoz Apple oprav za speciální cenu 149,- CZK

Neváhejte nás tedy kontaktovat emailem na info@iopravna.cz nebo telefonicky na čísle +420 226 211 650 a sjednejte si svoz vašeho zařízení.